Osobisty asystent w czasie wolnym

Noble Concierge

Jako pierwszy bank w Polsce wprowadziliśmy usługę concierge, wzorowaną na najlepszych agencjach asystenckich na świecie.
Stanowi doskonałe połączenie funkcji assistance i ekskluzywnych usług organizacyjnych oraz doradczych w jednym pakiecie.

Program Noble Concierge to rozbudowany serwis, zapewniający najwyższe standardy obsługi tym, którzy cenią sobie czas wolny. Konsultanci concierge pomagają w codziennych i niecodziennych sprawach. Wiedzą, co ciekawego dzieje się w kraju i na świecie, podpowiedzą, gdzie dobrze zjeść, jak atrakcyjnie spędzić weekend z dziećmi, co kupić na rocznicę ślubu, u kogo uszyć modną kreację.

Dostęp do usługi concierge świadczonej przez Noble Concierge sp. z o.o. jest bezpłatny dla wszystkich posiadaczy Konta Osobistego Noble Private Banking oraz prestiżowych kart kredytowych Visa Infinite oraz Mastercard Elite. Wystarczy wypełnić krótki formularz na spotkaniu z Wealth Managerem.

Więcej informacji

Kompleksowe zabezpieczenie majątku

WEALTH GUARD

Jak odpowiedzialnie zaplanować przyszłość swojego biznesu oraz zabezpieczyć się na wypadek różnych niesprzyjających okoliczności? Naszą odpowiedzią jest usługa Wealth Guard.

Została stworzona z myślą o Państwa bezpieczeństwie prawnym, podatkowym i finansowym. Przygotowana i oferowana przez doświadczonych prawników oraz ekspertów podatkowych z renomowanej kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. Usługa jest dostępna dla Klientów Noble Concierge.

Luksusowe nieruchomości

Klienci Noble Concierge mogą skorzystać także ze wsparcia w zakresie obsługi na rynku nieruchomości dzięki współpracy z Poland Sotheby’s International Realty. Marka Sotheby’s to znany na całym świecie symbol luksusu i ekskluzywnych dóbr najwyższej jakości. Dzięki tej współpracy otrzymują Państwo dostęp do najbardziej prestiżowych nieruchomości w kraju i na świecie.

Zapraszamy do kontaktu

Prosimy o wypełnienie formularza

Konto osobiste Noble Private Banking zwolnione jest z opłat dla Klientów, których aktywa przekraczają 1 mln zł.

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

Dane kontaktowe Banku: telefon: 22 203 03 01, mail: kontakt@noblebank.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@gnb.pl.

Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank i nie dłużej jednak niż 90 dni do celu rozliczeń.

Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a w wypadku oferty niepodanie danych uniemożliwi jej przygotowanie.