Bank na pokolenia

W Noble Private Banking towarzyszymy Państwu w najważniejszych finansowych decyzjach i dbamy o przyszłość Państwa najbliższych.

Usługi opieramy na zaufaniu i długoletniej współpracy a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Państwa finansów. Z szerokiej palety rozwiązań finansowych pomagamy wybrać te, które najbardziej odpowiadają Państwa oczekiwaniom oraz proponujemy indywidualne warunki. Liczymy, że zgodnie z naszą filozofią, będziemy dla Państwa „Bankiem na pokolenia”.

Nr 1' w Polsce

W Noble Private Banking cały świat finansów osobistych zebraliśmy w jendym miejscu. Dzięki temu, niezmiennie od lat, jesteśmy liderem prestiżowego Ratingu Private Banking magazynu Forbes.*

Oferujemy szeroką paletę rozwiązań inwestycyjnych dzięki współpracy z licznymi Partnerami. Naszymi kluczowymi dostawcami produktów i usług są: Noble Funds TFI,  Noble Securities S.A. oraz Open Life.

We współpracy z naszymi Partnerami rozszerzyliśmy usługi także o doradztwo prawne, podatkowe i spadkowe oraz obsługę na rynku nieruchomości. Jako jedyni na polskim rynku posiadamy własną autorską usługę Noble Concierge.

*Najwyższa ocena w corocznym Ratingu Private Banking – Forbes nr 1/2013, nr 1/2014, 2/2015, 1/2016, 1/2017 oraz 2/2018.

Wsparcie w zarządzaniu rodzinnym majątkiem

Wealth Management

Budżet domowy jest podobny do bilansu przedsiębiorstwa. Składa się z aktywów i pasywów, należności i zobowiązań. To dlatego wsparcie profesjonalisty, który obejmie swoim spojrzeniem całość finansów, jest potrzebne nie tylko każdej firmie, ale także, gdy zarządzamy majątkiem rodzinnym.

Doświadczeni Bankierzy przedstawią Państwu szereg możliwości, pomogą dobrać odpowiednie produkty. Będą wspierać Państwa w realizacji celów finansowych. Zareagują odpowiednio na zmieniającą się sytuację rynkową lub rodzinną.

Najwyższy standard obsługi

Najwyższy standard obsługi
Placówki Banku
Najwyższy standard obsługi
Centrum Obsługi Klienta Noble Private Banking
Najwyższy standard obsługi
Bankowość Internetowa i Mobilna

Zapraszamy do kontaktu

Prosimy o wypełnienie formularza.

Konto osobiste Noble Private Banking zwolnione jest z opłat dla Klientów, których aktywa przekraczają 1 mln zł.

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

Dane kontaktowe Banku: telefon: 22 203 03 01, mail: kontakt@noblebank.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@gnb.pl.

Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank i nie dłużej niż 90 dni do celu rozliczeń.

Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a w wypadku oferty niepodanie danych uniemożliwi jej przygotowanie.